Oppo R7 Plus'dan İlk Görseller Geldi

0
0
0
0
0
Yeni telefonu R7 ile dikkatleri çeken Oppo'nun, bir diğer yeni cihazı R7 Plus'dan ilk görseller geldi.
Oppo'nun süper ince akıllı telefonu R7'nin resmi görselleri bir süre önce gelmişti (bu haberimizden ulaşabilirisiniz). İnce yapısı, 2.5D cam panel köşeleriyle yuvarlatılmış tasarımı ve çerçevesiz ekranıyla son derece göz alıcı durmaktaydı. 

Diğer özellikleriyle de dikkat çeken R7, tüm ilgiyi kendi üzerine çektiği için, şirketin diğer önemli telefonu R7 Plus, kendini sır gibi saklamaya devam etmekteydi.

R7'den biraz daha büyük olacak cihazın sadece 20 Mayıs'ta -tıpkı R7 gibi- piyasaya sürüleceği bilinmekteydi. Ancak cihazın gizemi kısa sürdü. R7 Plus'ın görselleri sonunda sızdırıldı. Hem de bir televizyon reklamında.

 

Sızdırılan görsellerde de görüldüğü gibi, R7'den daha büyük olan R7 Plus'ın arka kamerasının alt tarafında, parmak izi okuyucu sensör bulunmakta. 

Görüntülerden çok fazla birşey anlaşılmıyor ancak R7 Plus'ın da tıpkı R7 gibi 2.5D kıvrımlı ekrana sahip olma ihtimali bulunmakta. Ayrıca görüntülerden yola çıkarak telefonun metalik bir kasaya sahip olduğunu da söyleyebiliriz.Ne yazık ki R7 Plus'a dair daha fazla bir bilgi bulunmamakta. Ancak Oppo'nun bu ay içinde gerçekleştireceği ve yeni telefonlarını tanıtacağı lansmandan önce, R7 Plus'ın detaylı özelliklerinin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0