Oppo R7S TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
2015'in dikkat çeken telefonlarından olan R7 ve R7 Plus'ı piyasaya sunan Oppo, R7 serisini yeni model ile devam ettirmeye hazırlanıyor.
Mobil cihaz piyasasında zirveye oynayan firma isimleri kolay kolay değişmiyor. Ancak zaman zaman öyle ürünler ortaya çıkıyor ki, listenin üst sıralarındaki yerlerinin garanti olduğunu düşünen firmalar, modeller, tahtlarının ciddi derecede sallandığını hissedebiliyor.

Bu işi başarmak her yiğidin harcı değil. Ancak bazıları var ki, bunu defalarca yaptı ve yapmaya da devam ediyor. O bazılarından biri de Oppo. Çinli şirket, zaten kendi bölgesinde yakaladığı başarı ile zirvenin değişmez üyelerinden. Ancak benzer durum, yavaş yavaş dünya çapında da olmaya başladı. Çünkü Oppo'nun piyasaya sürdüğü her telefon, büyük ilgiyle karşılaşıyor ve Oppo, sektörde önemli isimler arasında yavaş yavaş lanse edilmeye başlıyor. Bunun en güzel örneğini R7 ve R7 Plus modelleri ile görmüştük. Ancak şirket, R7 serisine bir yeni model daha eklemeye hazırlanıyor; R7s. Telefon, Oppo tarafından henüz resmi olarak duyurulmuş değil. Fakat TENAA kayıtlarında görülen model bizlere tek bir şeyin işaretcisi; R7s çok yakında ortaya çıkacak ( bu arada telefonun kesin olarak, yani resmi isminin henüz ''R7s'' olup olmayacağı konusunda bir kesinlik bulunmuyor).

5.5-inç, FullHD AMOLED ekrana sahip olan telefonda, 1.5GHz octa-core Snapdragon 615 çipset, 3GB RAM, 32GB depolama alanı, microSD kart desteği ve 13 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kamera gibi özellikler bulunmakta. Telefon hakkında en dikkat çeken şeylerden biri ise, iki farklı model olarak piyasaya sürülme ihtimali. Çünkü TENAA kayıtlarda aynı model için farklı iki sertifika bulunuyor.Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemine sahip olacak telefonda, TENAA kayıtlarına göre 4100mAh gibi büyük bir batarya da mevcut. Tabi telefon konusunda bu kadar çok şey bilmemiz, telefon kesin olarak geleceği ve gelse bile bu özelliklere sahip olacağı anlamına gelmiyor. Ancak; bu zamana kadar TENAA ve benzeri sistemlerde ortaya çıkıp da sonradan patlayan bir telefon görmek biraz zor.

Kaynak: AndroidCommunity
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0