• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo'dan Samsung'a Hızlı Şarj Konusunda Gönderme

Oppo'dan Samsung'a Hızlı Şarj Konusunda Gönderme

0
0
0
0
0
IFA 2014'te Samsung Galaxy Note 4'ü tanıtmış, resmi Twitter hesaplarından %50 şarja 30 dakikada ulaştığını belirtti. Samsung'dan daha iyi olduğunu ima eden Oppo, buna karşılık yine Twitter'dan Samsung'a cevap verdi.
IFA 2014'te teknoloji firmaları akıllı telefonlar, akıllı saatler, akıllı ev teknolojileri gibi platformlarda ürettiği ürünleri sergiledi. Bugün itibariyle (5 Eylül) bitecek olan IFA, teknoloji meraklılarının beklentilerini karşılayacak düzeyde ürünler tanıttı.

Firmalar bir yandan ürünlerini tanıtırken bir yandan da aralarındaki rekabet, ortaya mizahi gücü yüksek atışmaların da çıkmasına sahne oluyor. Buna son zamanlarda Apple ve Samsung arasındaki atışmaları örnek verebiliriz. Fakat Samsung, karşısında Apple dışında bir rakip daha buldu: Oppo.

IFA fuarına katılmayan Oppo, Twitter hesabından Galaxy Note 4'ün hızlı şarj özelliği konusuna değinen Samsung'a atıfta bulundu. Galaxy Note 4'ün hızlı şarj özelliği ile 30 dakikada %50 şarj  olduğu tweet'ini atan Samsung'a Oppo karşılık olarakFind 7'nin 30 dakikada %75 şarja ulaşabildiğini yazdı.

İşte Samsung ve Oppo arasındaki hızlı şarj düellosu:

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0