• Anasayfa
  • Mobil
  • Grafikleriyle Büyüleyen Türk Yapımı Ücretsiz Mobil Oyun: OriLand2

Grafikleriyle Büyüleyen Türk Yapımı Ücretsiz Mobil Oyun: OriLand2

0
0
0
0
0
Ocak 2016’nın ilk günlerinde piyasaya sürülen OriLand2, üstün grafik tasarımıyla bu yılın en çok konuşulacak Türk yapımı mobil oyunlarından olabilir.
Böyle oyunları görmek hakikaten çok hoşuma gidiyor. Bir yerden görüp yapımcısının kim olduğuna bakmadan indirseniz çok yüksek ihtimalle yurtdışı yapımı diye düşünürsünüz. OriLand2 2016’nın ilk günlerinde 4.90 TL’den satışa sunulmuş, daha sonra da ücretsiz hale getirilmiş macera türünde Türk yapımı bir mobil oyun. 

Toplam 24 farklı platforma sahip olan oyunda bölümler 3D doğal sesler ve efektlerle donatılarak oluşturulmuş. İçerisindeki materyalleri toplayarak karakterinizi daha hızlı ve yükseğe zıplayacak hale getirip bölümleri aşmaya çalışacağınız oyunda karşınıza çıkan canavarları öldürmek için üzerine zıplamanız yeterli olacak.Mobil oyunların en can sıkıcı kısımlarından bir tanesi, oyunun yarıda kesilmesine sebep olan reklamlardır. OriLand2’de bu tarz reklamlar bulunmuyor fakat üzerinde Wi-Fi işareti olan canavarlara denk gelirseniz ekranda reklam çıkıyor. (yani canavarlardan kurtulursanız reklamlardan da kaçmış oluyorsunuz)

Unity ile geliştirilmiş oyun, şimdilik yalnızca Android platformu için indirilebilir durumda. Uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 
  OriLand2

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0