Otomatik Çeviri Yapan Klavye!

5
5
2
1
1
Bu yazımızda devrim niteliğinde bir klavye uygulamasını tanıtacağız. Translate Keyboard Pro isimli klavye uygulaması yazdığınızı istediğiniz dile çevirip direk olarak çeviriyi giriş yapıyor.

Bu yazımızda devrim niteliğinde bir klavye uygulamasını tanıtacağız. Translate Keyboard Pro isimli klavye uygulaması, yazdığınız bir cümlenin istediğiniz dilde çevirisini yapıyor.

Aşağıda örnek olarak paylaştığımız görselde gördüğünüz üzere, siz ingilizce bir yazı yazıyorsunuz ve ispanyolca olarak çevirilmesini istiyorsunuz;Çeviriniz bu şekilde direk olarak giriliyor. Hiç öyle translate uygulamalarına girip çevirip kopyala yapıştır yapmanıza gerek kalmıyor. 80 ayrı dili destekleyen bu uygulama 30 farklı kaynaktan çeviriyi yaparak en iyi çeviri sonucunu size sunuyor. Uygulama Türkçe dilinide destekliyor. Bu uygulamayı 4,29 TL karşılığında bu linkten satın alabilirsiniz. Uygulamayı indirip kurduktan sonra klavyeler bölümünden aktif etmeniz daha sonrasında dünya sembolüne basılı tutarak Translate Keyboard Pro yazısının üzerine gelmeniz kullanmanız için yeterli oluyor.

Adamlar yapmış diyor, iyi günler diliyorum :)
 

5
5
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
5
5
2
1
1