• Anasayfa
  • Mobil
  • Oukitel K4000 Pro'yu Yumruklarınızla Kırabilir misiniz?

Oukitel'in Ekranıyla Çivi Çakan Telefonunu Yumruklarınızla Kırabilir misiniz?!

0
0
0
0
0
Oukitel'in Ekranıyla Çivi Çakan Telefonunu Yumruklarınızla Kırabilir misiniz?!
Dayanıklı telefonlar üretmesiyle tanınan Oukitel, şimdi de yeni telefonunun dayanıklılığını göstermek adına telefonunu yumruklattırıyor.
Akıllı telefonların piyasaya çıkmasıyla birlikte eskiden kullandığımız taş gibi sert, dayanıklı ve uzun pil ömrüne sahip olan telefonlar gitti; kırılgan, narin ve pili anında tükenen akıllı telefonlar geldi. Akıllı telefonların daha teknolojik ve kullanışlı olduklarını biliyoruz ancak bu durum onların ne kadar kırılgan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bazı akıllı telefon üreticileri performansın yanı sıra dayanıklılığa da önem veriyor ve ürettikleri telefonların ne kadar sağlam olduğunu kanıtlayabilmek, "akıllı telefonlar dayanıksızdır" algısını yıkabilmek adına çeşitli testler gerçekleştiriyorlar (veya bu testlerin yapılmasına izin veriyorlar). Bu üreticilerden birisi olan Oukitel, yeni telefonu olan K4000 Pro'yu tanıtmak adına akıllı telefonu yoldan geçen kişilere verdi ver yumruklattırdı.
 

Senenin başında tanıtılan K4000 Pro, Oukitel'in diğer telefonları gibi dayanıklılık ve büyük batarya boyutuyla dikkat çeken bir telefon. 4 çekirdekli MediaTek işlemci kullanan telefonun 5 inch ekran boyutu, 13 MP kamerası ve 4600mAh bataryası var. Ayrıca yumruklarınızla kıramayacağınız kadar sert ve dayanıklı. K4000 Pro'nun donanımsal olarak "mükemmel" bir telefon olmadığının farkındayım ve Oukitel'de bunun farkında, bu nedenle K4000 Pro sadece 100 dolar üzerinden satışa sunulmuş.
 

Oukitel'in bir diğer telefonu olan K10000 de ilginç dayanıklılık testlerinden birisine tabi tutulmuştu. Oukitel'in kendi gerçekleştirdiği bu testte telefonun kasası matkapla delinmeye çalışılmıştı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0