• Anasayfa
  • Mobil
  • Panasonic'ten Android Telefon Özellikli Kamera: Lumix CM1

Panasonic'ten Android Telefon Özellikli Kamera: Lumix CM1

0
0
0
0
0
Teknoloji konusunda eski firmalardan olan Panasonic, başarılı olduğu kamera sektörüne Android tabanlı ve telefon olarak kullanılabilir olan Lumix CM1 modeliyle farklı bir anlayışa yöneldi.
İlk olarak Samsung Galaxy Camera ile dikkat çeken Android telefon özellikli kompakt kamera muhabbetine şimdi de Panasonic dahil oluyor. Lumix CM1 model adına sahip olacak olan bu kamera 1 inç büyüklüğünde 20.1 MP çözünürlüğüne sahip bir kamera lensi ile dikkat çekecek olan CM1, 4K video çekim desteği de sunuyor.

1MP de ön kamerası bulunan bu telefon-kamera hibriti cihaz Qualcomm Snapdragon 801 çipsetine sahip. Android 4.4 (KitKat) versiyonunu barındıran CM1, Android 5.0 güncellemesine de sahip olacak.Manuel kontrol ve RAW formatı desteği de sunarak kapasitesine göre oldukça iyi işler çıkartabilecek olan Panasonic Lumix CM1, 4.7 inçlik HD TFT ekran paneli ile size hem telefon gibi kullanabilmenizi hem de menü geçişlerini rahat yapabilenize olanak tanıyacak.

Simkart desteği barındıran Lumix CM1, böylelikle telefon olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz. Hatta buna önem verdiği belli olan Panasonic CM1'i oldukça ince tutmayı başarmış. 21.1mm kalınlığı ile bilindik telefonlara nazaran kalın olan cihaz hibrit cihazlara göre kabul edilebilir bir inceliğe sahip.1000 Dolar fiyatı ile Amerika'da piyasaya çıkan Lumix CM1 bu açıdan da oldukça tuzlu diyebiliriz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0