• Anasayfa
  • Mobil
  • Vine'ı Kuran Don Hofmann'dan Yepyeni Bir Sosyal Ağ: Peach

Vine'ı Kuran Don Hofmann'dan Yepyeni Bir Sosyal Ağ: Peach

0
0
0
0
0
Şu anda en popüler video playlaşım sitelerinden biri olan Vine'ı kuran Dom Hofmann, bu sefer yepyeni bir sosyal ağ ile karşımıza çıkıyor.
Facebook ve Twitter'dan sonra ardı arkası kesilmeyen sosyal medya uygulamalarına bir yenisi daha geliyor. Daha önce Vine ile milyonlara ulaşan Dom Hofmann, bu sefer yepyeni bir sosyal medya uygulamasıyla tekar uygulamasını popüler yapmaya çalışacak.

İlk olarak iOS platformuna getirilen Peach, yani Şeftali, ilk bakışta klasik bir sosyal medya uygulaması gibi dursa da Instagram, Facebook ve Twitter'ın karışımı bir minimalist sosyal medya olarak adlandırabiliriz.Her sosyal medyada olduğu gibi durum paylaşımlarını yapabildiğiniz Peach'te fotoğraf paylaşımı ve video paylaşımı da mevcut. Hatta GIF desteği de veren uygulama etiket olarak bildiğimiz sistemi "sihirli sözcükler"e çevirmiş. Shout, Draw, Rate, Song gibi belli başlı kelimeler ile farklı paylaşımlar da yapabildiğiniz Peach, iOS'e çıkınca iPhone 6S'teki 3D Touch desteğini de barındırıyor.

Oradan buradan birşeyler çıkan ve yoğun gelen sosyal medya mecralarının ardından oldukça sade olan Peach, ileride gittikçe popülerleşecek gibi duruyor. Android ve Windows Phone platformuna ne zaman geleceği belli olmayan uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 
  Peach Sosyal Ağ Uygulaması İndir [ÜCRETSİZ]

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0