• Anasayfa
  • Mobil
  • Periscope'a Üye Olmak İçin Artık Twitter Hesabına İhtiyacınız Yok

Periscope'a Üye Olmak İçin Artık Twitter Hesabına İhtiyacınız Yok

1
0
0
0
0
Periscope'a Üye Olmak İçin Artık Twitter Hesabına İhtiyacınız Yok
Periscope üzerinden canlı yayın yapmak ve aynı zamanda Twitter kullanmamak isteyenler için yeni gelen güncellemeyle birlikte telefon numaranızı kullanarak kayıt olabiliyorsunuz.
Twitter ne kadar yaygın bir sosyal ağ olsa da çevremizde bu akımdan uzak durmak isteyen ve Twitter’a hiç bulaşmamaya kararlı bir çok arkadaşınız var olabilir. Fakat Periscope, Twitter’a göre biraz daha farklı ve ilgi çekici bir sosyal ağ olma yolunda ilermeye başladı.

Yayınlandığı günden itibaren Periscope, sadece Twitter üzerinde üyeliği olan kullanıcıları bünyesine katıyordu. Haliyle bu durum Twitter’ı kullanmayan bir çok kullanıcının Periscope’u kullanmasına engel oldu.

Periscope ve Twitter aynı anda var olmaya başladıkları ilk günden bu yana ilk defa yollarını ayırdılar ve artık Periscope yeni kullanıcılara telefon numaralarıyla birlikte üye olma seçeneği sunmaya başladı.Sadece Periscope kullanmak isteyenleri sevindiren haber, büyük ihtimalle uygulamanın kullanım artışına etki edecektir.

Fakat eğer Periscope’a üye olup sık aralıklarla canlı yapacaksanız, uygulama size kesinlikle Twitter hesabıyla giriş yapmanızı tavsiye ediyor. Çünkü Twitter, sosyal ağınızı genişletmenin en kolay yollarından birinin, o sosyal ağı başka sosyal ağlarla badaştırmak olduğunu savunuyor.

Kaynak: TechCrunch
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0