• Anasayfa
  • Mobil
  • Periscope Android İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi

Periscope Android İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi

0
0
0
0
0
Periscope Android İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi
Periscope’un Android versiyonu için bugün itibariyle bir güncelleme yayımlandı. Bu güncellemeyle birlikte kullanıcılar, profillerini düzenleyebilecekler.
1.0.2 sürümüne ulaştığı son güncellemeyle birlikte Periscope’a bazı önemli özellikler geldi. Android platformu için gelen güncelleme sayesinde kullanıcılar artık profillerini düzenleyebilecekler. 

Bildiğiniz gibi Periscope’taki profil fotoğrafları ve kişisel bilgiler, Twitter üzerinden alınıyordu. Yeni gelen güncelleme sayesinde artık isminizi, açıklamanızı ve fotoğrafınızı düzenleyebileceksiniz. Fakat fotoğraf değişimi için galeriyi kullanılamayacak, sadece kameradan çektiğiniz fotoğraf kullanılabilecek.

Periscope’a gelen diğer yenilikler ise bildirimin düzenlenebilmesi, yayınların tek bir noktada toplanması, telefon girişiyle birlikte çeşitli hataların düzeltilmesi. 

Yayımlanan güncellemeyle Periscope’a yine Türkçe dil desteği gelmedi. (iOS'e Türkçe dil desteği 3 hafta önce gelmişti) Bakalım bu yenilik hangi güncellemeden sonra kullanılabilir olacak.
 
  Periscope

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0