Periscope iOS Uygulaması Güncellendi

1
0
0
0
0
Twitter'ın sahip olduğu canlı yayın uygulaması Periscope, iOS için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile iki yeni özellik eklenirken halihazırda bulunan bir çok özellikte düzeltildi.
Twitter şirketinin canlı yayın uygulaması olan ve kullanıcılar tarafından çok sevilen Periscope'un iOS uygulamasına yeni güncelleme geldi. Güncelleme sonrasında iki yeni özellik Periscope'a katılırken, uygulamada performans iyileştirmeleri yapıldı.

Periscope'a gelen iki yenilikte kullanıcıları sevindirecek cinsten. Periscope'ta artık birine kalp gönderdiğinizde (mavi boncuk mu bu kardeşim?), kendi gönderdiğiniz kalbi diğerlerinden ayırabileceksiniz. Ayrıca herkese açık canlı bir yayının paylaşım bağlantısını cihazınızın panosuna kopyalayabilecek sonra bu linki istediğiniz mecradan paylaşabilecek ya da kendi notlarınıza ekleyip saklayabileceksiniz.Düzelmeler ise uygulamanın performansını arttıracak ve çökme sorunlarını giderecek. Bazı kullanıcıların haritaya girdiğinde uygulamanın çökmesi gibi sorunlarla karşılaşmasının ardından Periscope ekibi bu sorunu gidermiş. Ekip yine haritada (0.0) noktasında silinmiş yayınların gösterilmesi sorununu da bu güncelleme ile çözümüş. Ayrıca tekrarlar izlenirken yorumların senkronize edilmesi ile alakalı büyük geliştirmeler yapan Periscope ekibi, yayın sırasında katılımcılar listesini görüntülerken kamerayı değiştirmenize mani olan hatayı da bu güncelleme ile çözmüş.Periscope şu zamanda en çok kullanılan canlı yayın uygulamarından biri. Böyle giderse kısa sürede popüler olan Periscope, popülerliğinden birşey kaybetmeden büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Şimdi bu uygulamdan beklenen tek büyük şey Windows Phone'a gelmesi. Ancak bu dönemde böyle birşeyin gerçekleşmesi pekte mümkün görülmüyor.
 
 iOS için Periscope İndirin

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0