• Anasayfa
  • Mobil
  • Pixelmator'ün Yeni Özellikleri ile 1.1 Güncellemesi Geldi

Pixelmator'ün Yeni Özellikleri ile 1.1 Güncellemesi Geldi

0
0
0
0
0
iPad kullanıcıları için yaratıcılıklarını göstermeleri sağlayan photoshop benzeri uygulama Pixelmator'ün, yeni özellikler ile 1.1 güncellemesi geldi.
iPad kullanıcıları için oldukça yaratıcı işler çıkarmanızı sağlayan Pixelmator’ün birbirinden güzel ve kullanışlı yeni özelliklerle 1.1 güncellemesi geldi. Suluboya resim özelliği, yeni fırçalar, renk seçme özelliği gibi daha birçok özelliği barındıran yeni güncelleme, meraklısı için Pixelmator’ün kalitesini çok üst seviyeye çıkarmakta.

Yeni fırça paneli size sayısız fırça tipi sunmakta. Kalem, mum boya, keçeli kalem, boya fırçası, sprey, sulu boya ve duman lekesi diye de tabir edilen Smudge, fırça panelinizdeki ana seçenekler. Her seneçekte de dokuz adet farklı fırça modeli bulunmakta.Her fırça için de şeffaflık, baskı, boyut gibi ayarları da yapabilirsiniz ( Adobe Photoshop’daki fırça ayarları ile hemen hemen aynı). Pixelmator’ün yeni fırça dizaynlarının hepsi önemli sanatçılar tarafından oldukça başarılı şekilde dizayn edilmiş.

Yeni güncelleme ile artık renk seçme olayı da bulunmakta. Üzerinde çalışacağınız fotoğraf yada resmin herhangi bir yerine dokunduğunuzdao bölgedeki renk sizin renk paletinize geliyor. Böyleyikle renk palet yelpazeniz de neredeyse sınırsız oluyor.

Çoğu özellik ve kullanım açısından Adobe Photoshop programlarına benzeyen ve oldukça başarılı olan Pixelmator sadece iOS 8.1 barındıran iPad’leri desteklemekte. Özellikle Photoshop dosyalarını açabilme, ya da yaptığınız dosyayı katmanları (layers) ve benzeri özellikleri sabit kalacak şekilde Photoshop’a aktarabilme desteği bulunan Pixelmator, yeni güncellemesi 1.1 ile App Store’da 9.99 dolara sunulmakta.
 
    Pixelmator

 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0