• Anasayfa
  • Mobil
  • Eğlenceli Multiplayer Mobil Tenis Oyunu PKTBALL

4 Kişiye Kadar Multiplayer Oynayabileceğiniz Ultra Eğlenceli Mobil Oyun: PKTBALL

0
0
0
0
0
Geliştiriciliğini Laser Dog'un yaptığı PKTBALL, aynı telefon üzerinden dört kişinin oynayabildiği oldukça eğlenceli bir mobil tenis oyunu.

Eğer telefonunuzdaki oyunlardan sıkıldıysanız ve biraz da spora merakınız varsa, Laser Dog'ın geliştirdiği PKTBALL'u zevkle oynayacağınızı düşünüyorum. Basit tenis mantığıyla oynanabilen oyunu isterseniz tek başınıza, isterseniz de 3 arkadaşınızla birlikte (toplam 4 kişi olacak şekilde) aynı telefon üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Tabii çevrimiçi olacak şekilde herkesin kendi telefonunda oynama özelliği de olsaymış daha hoş olurmuş fakat böylesi sanki daha eğlenceli gibi. (ofiste denedik de bizi bayağı bir sardı)

Oyun elbette ücretsiz, fakat dilerseniz oyun içi satın alma işlemleriyle oyuncunuzu daha agresif bir hale getirebilirsiniz. Yalnızca parmağınızla kontrol ederek hareket ettireceğiniz oyuncunuzla karşı taraftan gelen topa doğru hızlı hamleler yaparak sayı almaya çalışacağınız oyunda, kazandığınız paralarla oyuncunuza ekstra beceriler kazandırabilirsiniz. Geliştiricinin Google Play Store'daki açıklamasında, oyundan yüksek performans almak için cihazlarda minimum 512 MB RAM olması tavsiye ediliyor ki birçoğunuzun minimum 1 GB RAM'i bulunan bir telefona sahip olduğunuzu düşünüyorum.

Akıllı telefonlar dışında tablet üzerinden de oynayabileceğiniz oyunun indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

  PKTBALL İndir

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0