Android Kullanıcılarının Çok Seveceği Play Store'da Bulunmayan 5 Şahane Uygulama

13
9
7
7
4
Android camiasının belki de en güzel özelliği olan APK kurulumu sayesinde Play Store'da bulunmayan bu 5 güzel uygulamayı cihazınıza indirerek birçok konuda kolaylık sağlayabilirsiniz.
Bildiğiniz gibi Play Store, son dönemlerde kendi şartlarına uymayan uygulamarı mağazasından kaldırıyor ya da girmesine kabul etmiyor. Fakat bu noktada bildiğiniz gibi Android'in en güzel yanı olan APK sayesinde Play Store'da bulunmayan oyun ve uygulamaları inidirp kurabiliyorsunuz.

Bunun için Ayarlar > Güvenlik kısmına gelerek "Bilinmeyen Kaynaklar" bölümüne onay vermeniz gerekiyor. Ardından cihazınıza indireceğiniz ya da indirdiğiniz dosyayı cihazınıza atmanızın ardından APK'yı Android Paket Yükleyicisi ile kurarak sorunsuz bir kullanım sağlayabileceğinizi hatırlatalım.

Şimdi ise oldukça beğendiğimiz 5 uygulamayı aşağıdan bulabilirsiniz;
 

 Aptoide
Play Store'un alternatifi olan Aptoide, aslında teknik olarak düz bir Play Store gibi çalışıyor. Yine Play Store gibi güncelleştirmeleri haber veren ve yüklemenizi sağlayan Aptoide'in en büyük artısı geçmiş versiyonlara da erişim sunması. Yani diyelim ki Facebook uygulamasına bir güncelleme geldi ve bu güncelleme cihazınızda Facebook'un açılmamasına ve sorunlu olmasına yol açtı. Bu noktada bir sonraki güncellemeyi beklemeniz gerekeceğine Aptoide sayesinde sizde çalışan bir önceki güncellemeye geri dönerek sorunsuz uygulama kullanımına devam edebilirsiniz.
 
  Aptoide İndir [APK]

 

 WhatsOnline
Whatsdog ile başlayan WhatsApp Stalker uygulamaları her geçen gün artıyor. Sevdiğiniz ya da merak ettiğiniz kişilerin WhatsApp'ta neler yaptığını kontrol edebileceğiniz bu uygulama ile kişilerin çevrimiçi olma başlangıç - bitiş saatlerini, çevrimiçi kaldıkları süreyi ve günde kaç kere çevrimiçi olduklarını detaylı olarak takip edebilirsiniz. Yalnız sevgililere tavsiye etmiyoruz. Vallahi yuva yıkar bu.
 
  WhatsOnline İndir [APK]

 

 Doremi Müzik
Sizlere daha önce de bahsettiğimiz Doremi, YouTube üzerinden beğendiğiniz müzikleri indirmeyi ve kendi uygulaması üzerinden dinleyebilmenizi sağlıyor. Hatta online olarak dinleyebilmenize de izin veren Doremi, böylece indirmek istediğiniz şarkıyı ses kalitesi gibi özellikleri önceden kontrol etmenize olanak tanıyor. Her ne kadar günümüzde Spotify gibi alternatif çözümler olsa da çoğunluk olarak bu tarz platformlara para vermekten çekinenlerin fazlasıyla işine yarayacaktır.
 
  Doremi Müzik İndir [APK]

 

 Voscreen
Türkiye’de geliştirilen ve Dünya çapında başarı yakalayan dil öğrenme platformu Voscreen, maalesef Play Store'da bulunmuyor. Oldukça popüler olan ve İngilizce bilginize gerçekten katkı sağlayan bu uygulamayı APK olarak indirip kullanmanız dil öğrenme noktasında fazlasıyla işinize yarayacaktır.
 
  Voscreen İndir [APK]

 

 Casper
İşte bir diğer stalker uygulamamız daha. Casper, Snapchat kullananlar arasında oldukça popüler. Çünkü bildiğiniz gibi Snapchat'te başka birinin fotoğrafına ekran görüntüsü almanız durumunda karşı tarafa bildirim gönderiyor. Ancak Casper sayesinde takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarına karşınızdakinin ruhu duymadan cihazınıza Casper sayesinde bir hayalet gibi indirebileceksiniz.
 
  Casper İndir [APK]

13
9
7
7
4
Emoji İle Tepki Ver
13
9
7
7
4