• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony, PlayStation İçin Mobil Mesajlaşma Uygulamasını İndirmeye Sundu

Sony, PlayStation İçin Mobil Mesajlaşma Uygulamasını İndirmeye Sundu

1
0
0
0
0
Konsol dışında online oyun platformlarında da bulunan PlayStation, PSN hesabınızla mesajlaşmanızı sağlayacak mobil uygulamasını duyurdu.
Sony, oyuncuların PSN’deki arkadaş listenizde bulunan kişilerle akıllı telefonunuzdan mesajlaşmanızı sağlayacak yeni mobil uygulaması PlayStation Messages’ı indirmeye sundu. 

Android ve iOS platformları için geliştirilen uygulama, arkadaşlarınızla özel olarak mesajlaşmanızı sağlıyor. En fazla 100 kişilik gruplar oluşturabileceğiniz uygulamada, yazılı mesaj dışında sesli ve görüntülü mesajlar da gönderebiliyorsunuz. Uygulamada tıpkı Facebook Messenger ve WhatsApp’ta olduğu gibi bazı emojiler yer alıyor. Önceden PlayStation App olarak kullanılan bu uygulama, bundan sonra mobil platformlarda olacak.PlayStation Messages’ı kullanabilmeniz için PlayStation uygulamasının da cihazınızda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse öncelikle PlayStation’ın mobil uygulamasını yüklemelisiniz. Android için 12 MB, iOS için 16.9 MB boyutunda olan uygulamanın indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 
  PlayStation Messages

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0