Prestigio, MultiPhone 5507 DUO’yu Tanıttı

2
1
0
0
0
​Uluslararası alanda mobil cihaz ve elektronik eşya üreticisi olan Prestigio, yeni akıllı telefonu MultiPhone 5507 DUO’yu tanıttı.
Uluslararası alanda mobil cihaz ve elektronik eşya üreticisi olan Prestigio, yeni akıllı telefonu MultiPhone 5507 DUO’yu tanıttı.
 
HD çözünürlükte ve geniş IPS ekranıyla birlikte gelen cihaz, dört çekirdekli işlemcinin yanı sıra, uzun ömürlü pil ve yüksek kalitedeki ekran çözünürlüğüyle kullanıcı odaklı sistem özellikleriyle üretilmiş. 1.2 GHz frekans hızında 4 çekirdekli Qualcomm MSM8212 işlemcisi bulunan MultiPhone 5507 DUO’da, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza (microSD ile 32 GB’a kadar yükseltebilirsiniz) 8 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamera ve 2000mAh bulunuyor. Cihaz, Android 4.4 KitKat işletim sistemi yüklü olarak çıkıyor.

Prestigio’nun EMEA Bölgesi Genel Müdürü Marek Horly, MultiPhone 5507 DUO hakkında yaptığı açıklamada, modelin “güçlü akıllı telefonlar” kategorisinde olduğunu söyleyerek, “Yeni modelimiz, Android KitKat’ın verimliliği ile donanımsal gücün başarılı bir birleşimini sunuyor” açıklamasında bulundu.


 
Cihaz ayrıca aşağıda sıraladığımız uygulama ve servisler ön yüklü olarak geliyor:
 
  • MultiCloud: Prestigio kullanıcılarına özel 1 yıl ücretsiz 200GB ultra güvenli bulut depolama alanı
  • OfficeSuite Pro: Dünyanın 1 numaralı mobil doküman düzenleme uygulaması
  • eReader Prestigio: Çevrimiçi bir kütüphane de içeren e-kitap okuma uygulaması
  • Navitel Navigator: Araçlar için navigasyon uygulaması
  • McAfee Antivirus: Ödüllü mobil güvenlik uygulaması
  • MultiStore Prestigio: Prestigio cihazınında kullanmanız için özenle seçilmiş çeşitli uygulamalara kolay erişim sağlayan uygulama mağazası
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0