• Anasayfa
  • Mobil
  • Google'ın Toplama Telefonu Ara'nın Çıkışı Önümüzdeki Yıla Ertelendi

Google'ın Toplama Telefonu Ara'nın Çıkışı Önümüzdeki Yıla Ertelendi

0
0
0
0
0
İlk tanıtıldığı günden bu güne kadar merakla beklenilen telefon olan Project Ara'nın çıkışı resmi yoldan 2016'ya ertelendiği duyuruldu.
Google'ın meşhur telefonu Ara, tanıtıldığından beri çok konuşulan ve gittikçe artan bir desteğe sahip bir telefon olarak dikkat çekiyor. Modüler yapısıyla gözleri üzerine çeviren cihazda tam manasıyla toplama telefon yapabilmeniz sağlanılmakta.

Geçen zaman içinde birkaç prototip çıkartan Google'ın bu cihazın final halini 2015 sonlarında çıkarması planlanmaktaydı. Ancak sizlere buradaki haberimizden de aktardığımız gibi erteleneceğini belirtmiş ancak ne kadar erteleneceğine dair bir bilgi bulunmadığı için bunu size aktaramamıştık. Şimdi ise Project Ara'nın resmi Twitter hesabından gelen açıklamayla Ara'nın 2016'ya ertelendiği duyuruldu.Normalde Porto Riko'da yapılan Ara'nın Ar-Ge işlemleri artık Amerika'daki bir yere taşınacak, ancak bunun neresi olacağına Google daha karar vermiş değil. Fakat 2016 yılı içerisinde büyük ihtimalle göreceğimiz Ara, ilerleyen yıllarda telefonlardaki beğenmediğimiz noktaları değiştirebilecek olmamız sayesinde telefon piyasasını da bilgisayar piyasası benzerine çevirebilir. Bu da iyi mi olacak yoksa kötü mü göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0