• Anasayfa
  • Mobil
  • Google'dan Snapdragon 810 İşlemcili Geliştirici Telefonu: Project Tango

Google'dan Snapdragon 810 İşlemcili Geliştirici Telefonu: Project Tango

0
0
0
0
0
Google geliştiricilere yönelik Project Tango adında Snapdragon 810 işlemcili ve bazı yenilikleri barındıran telefonunu tanıttı.
Google'ın 29-29 Mayıs 2015'te yaptığı Google I/O konferansında yaptığı projelere bir de yeni telefonunu ekledi. Fakat bu telefon sadece geliştiricilere yönelik. Project Tango, Google'ın Qualcomm ortaklığı ile Snapdragon 810 işlemcisine sahip olarak geliyor.

ToF Derinlik Kamerası, Hareket Algılama Kamerası, RGB Kamera, jiroskop ve ivmeölçer verilerini zaman etiketleriyle toplama gibi özelliklere sahip olan kamera Android M geliştirici versiyonuna sahip olarak dağıtılacağını düşünüyorum.4K HEVC Ultra HD video düzenleme yeteneğine sahip telefon, 3D hareket algılayabilme kapasitesini bulunuyor. Qualcomm Hexagon DSP ve Qualcomm Vuforia erişimleri de bulunan telefon tamamen geliştiricilere yönelik bir telefon olarak ortaya çıkacak.Bunların yanı sıra çift 14-bit Görüntü Sinyal İşlemcisi (ISP) de barındıran Project Tango, fotoğraflarınız için otofokus ve derinlik gibi birçok detay konusunda kamera performansını üst seviyeye taşıyacak.Telefon yılın 3. çeyreğinde geliştiriciler tarafından satın alınabilecek. 

Kaynak: PR Newswire
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0