Aiptek'ten Projektörlü Tablet: Pad P70

0
0
0
0
0
Aiptek şirketi, Android işletim sistemiyle çalışan projektörlü tableti Projector Pad P70’i tanıttı. Aynı zamanda içinde projektör bulunduran tabletin bu pazarın ilkerinden olduğu ve kullanım açısından çok pratik bir yapıya sahip olduğu belirtildi.
Aiptek şirketi, Android işletim sistemiyle çalışan projektörlü tableti Projector Pad P70’i tanıttı. Aynı zamanda içinde projektör bulunduran tabletin bu pazarın ilkerinden olduğu ve kullanım açısından çok pratik bir yapıya sahip olduğu belirtildi.

Birçok karakteristik özelliği bünyesinde barından cihaz, 7 inç bir IPS ekran paneline  sahip. Bu panel sayesinde her açıdan ekranınıza bakıp, renk kaybı yaşamadan izleme deneyimine sahip oluyorsunuz. Ayrıca1024 x 600 çözünürlük, microSD kart yuvasına sahip 16 GB dahili hafıza, 4 çekirdek işlemci, 5 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kamera da cihazın özellikleri arasında yer alıyor.Cihazın içinde 854 x 480 çözünürlüğünde bir projektör de var. Full HD parlaklığına sahip olan (50 lümen) projektörün kullanım süresi 2 saate kadar çıkabiliyor. Önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacak olan ProjectorPad P70’in etiket fiyatı ise 369 dolar olarak belirlenmiş. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0