• Anasayfa
  • Mobil
  • Dual-SIM Windows Phone’lu Akıllı Telefon: Proline SP4

Dual-SIM Windows Phone’lu Akıllı Telefon: Proline SP4

0
0
0
0
0
​Microsoft’un geçen yılın başlarında düzenlediği basın bilgilendirme toplantısında, WP 8.1 güncellemesinin ardından 9 inçten küçük ekrana sahip Windows cihazlardan lisans bedeli almayacağını açıklamasıyla birlikte Çin ve Hindistan merkezli akıllı telefon üreticileri, WP platformundaki akıllı telefonlara ağırlık vermeye başladı.
Microsoft’un geçen yılın başlarında düzenlediği basın bilgilendirme toplantısında, WP 8.1 güncellemesinin ardından 9 inçten küçük ekrana sahip Windows cihazlardan lisans bedeli almayacağını açıklamasıyla birlikte Çin ve Hindistan merkezli akıllı telefon üreticileri, WP platformundaki akıllı telefonlara ağırlık vermeye başladı. Bu telefonların arasına Pinnacle Africa da katıldı.

Proline SP4 adıyla ve Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle gelecek olan cihaz, 4 inç ekran boyutunda ve 480 x 800 çözünürlüklü ekrana sahip. İçerisinde dört çekirdekli ve muhtemelen Snapdragon 410 işlemci bulunan cihazda, 512 MB RAM, Adreno 302 grafik birimi, 1950mAh batarya ve Dual-SIM desteği bulunuyor. 4 MP arka ve 0,3 MP ön kamerası bulunan cihaz 4 GB dahili hafızaya ek olarak microSD kart yuvasıyla birlikte 64 GB’a kadar hafıza desteği sunuyor.30 Ocak tarihinden itibaren 80 dolar etiket fiyatının olacağı söylenen cihazın şimdilik bazı Uzak Doğu ülkelerinde satışa sunulacağı belirtildi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0