• Anasayfa
  • Mobil
  • Bu Hafta Sonu PS 4'te Multiplayer Oyunlar Bedava Olacak

Bu Hafta Sonu PS 4'te Multiplayer Oyunlar Bedava Olacak

1
0
0
0
0
Bu Hafta Sonu PS 4'te Multiplayer Oyunlar Bedava Olacak
Play Station Plus cephesinden PS4 kullanıcılarına torpil geliyor. Sony'den gelen açıklamaya göre, bu hafta sonu PS4 platformundaki multiplayer oyunlara kullanıcılar ücret ödemeyecek.
Play Station Plus cephesinden PS4 kullanıcılarına torpil geliyor. Sony'den gelen açıklamaya göre, bu hafta sonu PS4 platformundaki multiplayer oyunlara kullanıcılar ücret ödemeyecek.

Öncelikle konuyla uzaktan yakından alakası olmayanlar için Play Station Plus nedir kısaca açıklayalım. Bu sistem, Sony’nin oyun konsollarında kullandığı bir sistem ve ilk 14 gün ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Daha sonra aylık üyelik ücretini ödeyerek yolunuza devam ettiğiniz sistem, bu ücret karşılığında size ücretsiz oyunlar, temalar, avatarlar veya çeşitli uygulamalar hediye ediyor. Ayrıca 1 GB’lık bir bulut depolama alanına sahip olan kullanıcılar ara sıra yapılan indirimlerden de faydalanabiliyor.   Haberimizin başında belirttiğimiz gibi PS Plus, kullanıcılarına eğlenceli bir hafta sonu hediye ediyor. GTA Online ve Battlefield Hardline gibi multiplayer oyunları ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ‘’beleş hafta sonu’’ 20 ve 22 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0