• Anasayfa
  • Mobil
  • Pushbullet Artık Bilgisayar Üzerinden Tam Olarak SMS Desteği Veriyor

Pushbullet Artık Bilgisayar Üzerinden Tam Olarak SMS Desteği Veriyor

0
0
0
0
0
Cep telefonunuzdaki bildirimleri bilgisayarınıza ya da web tarayıcınıza aktarmaya yarayan Pushbullet uygulamasına gelen güncelleme ile artık bilgisayarınızdan da SMS gönderip alabileceksiniz.
Sizlere daha önce de tanıttığımız Pushbullet isimli uygulama ile telefonlarınızdaki bildirimleri bilgisayarınız ürerinden görebilmenize hatta kontrol edebilmenize yarayan bir mobil uygulama olarak dikkat çekmekte. Aynı zamanda kendi bulut sistemi üzerinden çok büyük boyutlara kaçmadan dosya aktarımına da olanak tanıyan Pushbullet birçok kesim tarafından vazgeçilmez uygulamalar arasına girdi bile.

Çok bildirim alan biri iseniz canınızı sıkabilecek, ancak bir iş ya da telefonunuza bakamayacak kadar meşgul olduğunuz bir ortamda da rahatlıkla bildirimlerinizi görebilmenize olanak tanıyan Pushbullet sistemine gelen güncellemeler ile eksik gedik ne varsa toparlanmış durumda.Daha önce sizlere buradan incelemesini yaptığımız Pushbullet, üzerine çok şey kattı ve son güncelleme ile tam olarak SMS desteği sağlıyordu. Ancak bu destek sadece gelen SMS'i görme ve cevap verme şeklindeydi. Şimdi ise tüm SMS desteği vererek önceki sms konuşmalarınızın hepsini de görebileceksiniz. Yani artık Pushbullet ile bilgisayarınız üzerinden SMS gönderip alabilecekken önceki mesajlaşmaları görebilir ve kişi seçerek SMS gönderebilirsiniz. 
 

Yukarıda nasıl kullanacağınızı görebileceğiniz Pushbullet üzeriden daha önceki mesajlaşmalarınızı da artık görebilecek ve kontrol edebileceksiniz. Ayrıca MightyText, DeskSMS gibi bazı 3. parti sms uygulamalarına da destek veren Pushbullet ile artık telefonunuzu bir kenara koyarak bilgisayarınızdan gereken mesajlaşmaları yapabileceksiniz. Ayrıca web.whatsapp.com üzerinden de WhatsApp mesajlaşmalarını da yapabileceğinizi, Viber'in kendi masaüstü uygulaması ile de hem görüşme hem de mesajlaşma desteği olduğunu da düşünürsek artık herhangi bir şekilde telefona ihtiyacınız pek de kalmıyor. Böylelikle elinize mesajlaşma için telefonunuzu alıp patronunuzun gözünde işinden kaytaran, elinden telefonu düşmeyen bir çalışan olmayacaksınız.

Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde uygulama olarak, Chorme, Firefox, Safari ve Opera eklenti şeklinde ve Windows ve Mac OS bilgisayarlarda da program olarak destek veren Pushbullet'ın mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 
  Pushbullet Mobil Uygulaması İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0