Razer'dan Akıllı Telefon Mu Geliyor?

1
0
0
0
0
Profesyonel oyuncular için piyasadaki en iyi çevre birimlerini üreten firmaların başında gelen Razer, akıllı telefonu ile mobil cihaz sektörüne girebilir. 
Ürettiği ekipmanlar ile bilgisayar oyuncularının iyi bildiği markalardan Razer, oldukça süpriz bir hamle ile kendi adına yepyeni bir sektöre giriş yapmaya hazırlanıyor. 

Daha önceden Razer'ın bir akıllı telefon üretmeyi düşündüğü yönünde bazı söylentiler vardı ancak bu söylentileri destekleyecek herhangi bir şey yoktu. Ancak, Razer CEO'su Min-Liang Tan'ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet, bu söylentilerin daha yüksek sesle ve öncekinden daha olası şekilde tekrar konuşulmasına sebep oldu.
 

Uzun bir zamandır bütün odağını oyuncular için çevre birimleri üretmeye veren Razer, son zamanlarda mobil cihaz müşterilerine yönelik elektronik cihazları ile de ufak da olsa mobil markete adımını atmıştı (hatta en son bir de akıllı bileklik üretmişti). 

Şimdi ise şirket CEO'sunun attığı tweet ile mobil ürün geliştiricisi aradıklarını belirtmesi, Razer'ın bir sonraki adımının mobil cihaz olacağı yönünde yorumlandı. İşe başvuracak kişide Razer'ın aradığı özelliklerin arasında ''son çıkan telefon, tablet ve mobil cihazlar konusunda bilgili olmalı'' gibi ifadelerin bulunması da ihtimali biraz güçlendirmekte.

Tabi bu durum Razer kesin olarak bir akıllı telefon üreteceği yönünde yorumlanmamalı. Ancak söylentilerin giderek artıyor oluşu, bizi de yavaş yavaş bir beklenti içine soktu diyebiliriz.

Kaynak: PhoneArena 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0