• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC, Robert Downey Jr. İmzalı One M9 Hediye Ediyor!

HTC, Robert Downey Jr. İmzalı One M9 Hediye Ediyor!

0
0
0
0
0
HTC, reklam yüzü Robert Downey JR. imzalı 7 HTC One M9'u bir kampaya ile hediye edecek. Yarışmanın konusu ise "Robert Downey JR'a ne kadar hayransınız?" olarak belirlenmiş.
HTC'nin bu sene tanıttığı amiral gemisi One M9, firmanın yüzünü pek güldürmedi. Zira tasarımsal bir değişiklik yapmayan HTC, ayrıca One M8'de bulunan çift kamerayı da tarihe gömdü.

HTC bu makus talihini değiştirmek için yeni bir kampanya başlattı. Söz konusu kampanyada reklam yüzü Robert Downey JR. tarafından imzalanmış 7 adet HTC One M9'u hediye edecek. Fakat bu kampanya sadece Amerika için geçerli. (Hep bize diyordunuz hediye et diye, şimdi hedef HTC)Daha önce JR. ile 10 kısa promosyon reklamı hazırlayan HTC, hem rakiplerinden hem de kendi içinden çok farklı tepkilerle karşılaşmasına rağmen JR'dan vazgeçmiyor. Yarışmanın konusu ise "Robert Downey JR'a olan sevginizi fotoğraf veya video ile kanıtlayın" olarak belirlenmiş. HTC bu yarışmaya katılanlar arasından rastgele seçeceği 7 kişiye, imzalı cihazı hediye edecek. #HTCxRDJContest hashtagi ile Twitter, Instagram, Vine veya Google+ üzerinden bu yarışmaya katılabilmek mümkün. Ön elemede yaratıcılık gibi faktörlere dikkat edecek olan HTC, yarışmanın sonucunu 17 Haziran'da açıklayacak. ( Yalnız adamın imzası bile efsane)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0