• Anasayfa
  • Mobil
  • Tanımadığınız Birinin Ağzını Burnunu Kırmanıza Vesile Olan Uygulama: Rumblr

Tanımadığınız Birinin Ağzını Burnunu Kırmanıza Vesile Olan Uygulama: Rumblr

0
0
0
0
0
Rumblr, klasik sevgili bulma uygulamalarından farklı olarak çevrenizde kavga edebileceğiniz kişileri karşınıza çıkartan bir uygulama.
Karşımıza hep çöpçatanlık yapan uygulamalar çıkacak değil ya, psikopat ruhlu insanlar için de geliştirilen uygulamalar bulunuyor. Onlardan bir tanesi Rumblr. (Google’a yazınca ‘Tumblr mı demek istediniz?’ çıkıyor, keşke daha özgün bir isim bulsalarmış)

Rumblr, çevrenizde sizin gibi kavga etmeye meraklı insanları bir araya getirip ağız burun birbirinize girmek için fırsat veriyor. İşleyişi tıpkı Tinder gibi olan Rumlr’da kavga edeceğiniz kişinin profilini isteğinize göre sağa ya da sola doğru kaydırıyorsunuz. Eğer match (eşleşme) olursa karşınıza bir sohbet ekranı açılıyor ve kavga edeceğiniz yeri belirleyip ağız burun birbirinize giriyorsunuz.Uygulama yalnızca kavga etmenizi sağlamıyor, yakın bir çevrenizde kavga eden bir grup varsa izleyici olarak katılmanızı da sağlıyor. Bir nevi Fight Club filminin uygulamaya dökülmüş hali diyebiliriz. Tek değişiklik, filmde ‘ilk kural dövüş kulübü hakkında konuşmamak’tı.

Rumblr hakkında hep uygulama olarak bahsettik, dolayısıyla mobil uygulama zannetmişsinizdir. Şimdilik web tabanlı olarak kullanılan Rumblr’ın yakın bir zamanda mobil platforma da geleceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Web adresine şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0