• Anasayfa
  • Mobil
  • "Rus Kızlara Yürüme" Odaklı Arkadaşlık Uygulaması: Love Planet

"Rus Kızlara Yürüme" Odaklı Arkadaşlık Uygulaması: Love Planet

12
5
2
0
0
Badoo ve Tinder gibi bir arkadaşlık uygulaması olan LovePlanet, Rus yapımı olmasıyla genellikle Rus kızları ve erkeklerini içeriyor. Bu sebeple de ülkemizdeki Rus ilgisi sebebiyle oldukça popüler.
Sosyal Medya kavramı artık sadece içerik takip etmek ve girmek yerine aynı zamanda bildiğiniz gibi bir sosyalleşme ortamı olarak dikkat çekiyor. Hele ki bu mecraların mobilde bulunmasıyla iyice coşan "sosyalleşme" deneyimleri için özel uygulamalar da mevcut.

Badoo ve Tinder olarak en popüler örneklerini verebileceğimiz arkadaşlık ve flört uygulamalarından bir yenisi de LovePlanet olarak dikkat çekiyor. Ancak bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en büyük detay ise uygulamanın Rusya yapımı olması. Yani haliyle uygulamada genellikle Rus kızları ve erkekleri bulunuyor.Son dönemdeki krizleri dikkate almazsak bildiğiniz gibi Rusların tatil için seçtiği merkez başta Antalya olmak üzere Türkiye'nin Akdeniz ve Ege suları oluyor. Böyle bir durum olunca Türk gençleri arasında da en popüler yabancı millet de Ruslar. Özellikle Rus kızları algısının yıllardır efsaneleştiği Türkiye'de en çok Rusları barındıran bir arkadaşlık uygulaması ortaya çıkınca patlama yaptı.

Aslında bu LovePlanet direkt olarak sizlere rus kızlarını ya da erkeklerini gösteren bir uygulama değil. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi Tinder ve Badoo'ya benzeyen çevrenizdeki maksimum 500mt uzaklığa sahip LovePlanet kullanıcılarını gösteriyor. Sizde gördüğünüz bu resimdeki karşı cinsi beğenirseniz "Evet" eh işte derseniz "Belki" yok sevmedim derseniz "Hayır" seçeneğini işaretliyorsunuz.Ardından sizin beğendiğiniz karşı cinse sizin beğendiğinizi bildiren bir bildirim gidiyor ve o da sizi beğenirse karşılıklı konuşabiliyorsunuz. Ancak diğer uygulamalardan farklı olarak isimsiz, yani anonymous olarak bir chat bölümü var ve açılan konularda herkes anonim olarak ortak konuda sohbet edebiliyor. 

Normalde ücretli olan uygulamayı indirdiğiniz taktirde 7 günlük bir ücretsiz deneme hakkı tanıyor. Yani siz indirip 7 günlük süreçte uygulamayı (aslında kullanan karşı cinsleri) beğenirseniz uygulamaya para ödeyerek premium şeklinde sınırsız kullanım hakkını elde ediyorsunuz.
 

Tasarımsal olarak sade, kullanımı da oldukça kolay gözüken uygulama yeni neslin tanışma, arkadaşlık hatta aşk ortamını kurabileceğini ciddi ciddi iddia ediyor. E şimdi Ruslar var diyoruz, bu da ülkemizde bir anda fazlaca tutulmasındaki asıl sebep oluyor. Hatta şimdiden ufaktan ufaktan deneyimleyip yaz aylarında tatil beldeleri Rus vatandaşlarıyla dolup taşınca fazlasıyla işe yarayacak bir uygulama gibi geldi bize. Yani Tinder ve Badoo gibi uygulamaları rahatlıkla tahttan indirebilir.

Şu anda 17 Milyon'a varan kullanıcı sayısıyla günümüzün popüler uygulamasını aşağıda bulunan bağlantılardan indirebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook sayfasına buradan Twitter sayfasına ise buradaki bağlantıdan giderek takip edebilirsiniz.
 
  LovePlanet İndir [ÜCRETSİZ]

-Sponsorlu İçerik
12
5
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
5
2
0
0