S5 Active, Darbelere Karşı Ultra Dayanıklı

0
0
0
0
0
Şu an sadece Amerika’da AT&T Operatörü tarafından 200 Dolar ve 2 yıl taahhüt ile satılan cep telefonu ne zaman dünya genelinde satışa çıkar maalesef bilemiyoruz.
Samsung’un bir model çıkarttıktan sonra o modelin minisini, aktifini, pasifini çıkardığını biliyoruz. Yine bu ürünlerden birisi olan S5 Active, oldukça dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Cep telefonu değil sanki İsveç çakısı, içerisinde pusuladan barometreye kadar her şey var. Ne kadar gerekli bilinmez, ama var.

Şu an sadece Amerika’da AT&T Operatörü tarafından 200 Dolar ve 2 yıl taahhüt ile satılan cep telefonu ne zaman dünya genelinde satışa çıkar maalesef bilemiyoruz fakat bu telefon diğerlerinden farklı gibi. Yapısı ve tasarımı itabarı ile sağlamlık hissi veriyor kullanıcısına.

Samsung Galaxy S5 Active ülkemizde ne zaman ne kadardan satışa çıkar maalesef bilemiyoruz. IP67 Standardında suya ve toza dayanıklı iken, MIL-spec 810G sertifikasıyla şok dayanıklılığı sunuyor. Bu özelliği sunuyor diye telefonu denemek için yere atmayın ama düşerse vs. kırılma riski daha az. Ülkemizde şu an S5 ile aynı fiyattan satışa çıksa alır mıydınız?

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0