Sam Sung, Apple'da Giydiği Kıyafeti Satıyor

1
0
0
0
0
Apple Store'un Türkiye'ye gelmesiyle birlikte artık ne olduğunu, ne gibi faydalar sağladığını hepimiz biliyoruz. Burada çalışmak için yırtınan Apple fanatiklerini de görmüşlüğümüz var. Ancak Kanada'da yaşayan bir eski Apple Store çalışanı işten çıktıktan sonra zekice bir fikirle çıktı karşımıza.

İşini bırakan Sam Sung isimli Apple çalışanı (isminden hala şüpheliyiz, viral olmasın bu?), eBay üzerinden Apple mağazalarında giyilen mavi renkli t-shirtünü, yaka kartını ve kendi kartvizitini satışa çıkarmış.

Kim para verir bunlara diye düşünüyorsanız Apple'ın oldukça çılgın fanatikleri var ancak bu Sam Sung isimli arkadaş(bunu nasıl işe almışlar hala şüphelerim var) sattığı ürünlerden hiçbir para kazanmayacağını, hepsini Kanada'da faaliyet gösteren Childeren's Wish isimli hastalığı olan çocuklara çeşitli imkanlar sağlayan hayır kurumuna bağışlayacağını belirtmiş.

Şu an için 80.200 Amerikan Doları'na ulaşan fiyat için 112 kişi teklifte bulunmuş. 7 gün kalan açık artırmayı takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0