• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan 'Satır Telefon' Görünümündeki 1 Nisan Şakası

Samsung'dan 'Satır Telefon' Görünümündeki 1 Nisan Şakası

0
0
0
0
0
​Bugün 1 Nisan olunca küresel olarak yapılan şakalarla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Dün gece Galaxy S6 üzerinde ceviz kıran ablanın videosunun ardından bu sefer Samsung, Galaxy Blade Edge isimli ilginç bir telefonun görselini kullanarak 1 Nisan şakası yaptı.
Bugün 1 Nisan olunca küresel olarak yapılan şakalarla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Dün gece Galaxy S6 üzerinde ceviz kıran ablanın videosunun ardından bu sefer Samsung, Galaxy Blade Edge isimli ilginç bir telefonun görselini yayınlayarak 1 Nisan şakası yaptı.

Galaxy Blade Edge isimli bu model, satır şeklinde tasarlanmış. Doğrama sırasında elinizi kesmemeniz için kan sensörü, su geçirmezlik ve yanmama özellikleri bulunuyor.

Bazı ilaçların üzerindeki ‘çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin’ yazısına gönderme yapan Samsung, çocukların erişmesine izin vermeyin gibi ‘kendilerince’ komik açıklamalar eklemişler. Genellikle kültür ve mizah farklılığından dolayı yabancı şirketlerin yapmış olduğu şakalar, biz de ‘bu ne lan, böyle şaka mı olur?’ gibi muhabbetlerin açılmasına neden olabiliyor. Fakat Samsung bizden şimdilik bu şakasıyla geçerli bir not aldı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0