• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, 2017 Yılında Toplam 5 Amiral Gemisi Duyuracak!

Samsung, 2017 Yılında Toplam 5 Amiral Gemisi Duyuracak!

0
0
0
0
0
Samsung’un gelecek yıl planları şimdiden şekillenmeye başladı. Şirket, 2017 yılında toplam 5 amiral gemisi telefonun duyurusunu yapacak.
Birkaç ay sonra duyurulacak Galaxy Note 6’yla henüz tanışmadan Samsung’un önümüzdeki yıl duyuracağı üst seviye telefonlarıyla ilgili bilgiler gelmeye başladı. SamMobile, Samsung’un 2017’de sürpriz bir telefonla birlikte toplam 5 amiral gemisi duyurusu yapacağını açıkladı.

Bu modeller sırasıyla Galaxy S8, Galaxy S8 edge, Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 edge olacak. Sürpriz ise Galaxy X. İlk dört cihaz 2.5K çözünürlüğünde Super AMOLED ekranla birlikte gelecek. Galaxy X ise katlanabilir olmasının yanı sıra 4K çözünürlükte altpiksel düzenleyici Diamond PenTile ekranla birlikte gelecek. Samsung geçtiğimiz yıl katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığını açıklamış, cihazı 2017 yılına kadar tamamlamak istediğini belirtmişti. Muhtmelen bu cihaz Galaxy X olacak ve Galaxy Note / Galaxy S serisi cihazlar gibi üst donanım özellikleri bünyesinde barındıracak.Cihazın altyapısını daha önce oluşturmaya başlayan ve bazı patent başvurularında bulunan Samsung, kullanıcılarının bu modeli (Galaxy X) ceplerinde çok daha kolay taşıyacaklarına inanıyor. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0