Samsung’a Tepkiler Büyüyor

0
0
0
0
0
Samsung’a Tepkiler Büyüyor
Son Dönemde Samsung firması şikayet edilen şirketlerin başında geliyor. Son bir yılda yapılan her 100 cep telefonu şikayetinin 55’i Samsung firmasına ait. En fazla şikayet alan cihazların başında da Galaxy S4 modeli yer alıyor. Bu modelde, bataryası çok fazla ısındığı için  bu şikayetlere maruz kalıyor.
Son Dönemde Samsung firması şikayet edilen şirketlerin başında geliyor. Son bir yılda yapılan her 100 cep telefonu şikayetinin 55’i Samsung firmasına ait. En fazla şikayet alan cihazların başında da Galaxy S4 modeli yer alıyor. Bu modelde, bataryası çok fazla ısındığı için bu şikayetlere maruz kalıyor.
 
Bu ısınma sorunu cep telefonu sahiplerini çileden çıkartıyor. Cep Telefonu satışları her geçen yıl artıyor ve şikayetlerde bu oranda artmaya devam ediyor. Genelde kullanıcılar batarya ısınması, telefonun kendi kendine kapanması ve pil ömrünün azalmasından şikayetçiler. Ülkemizde en çok şikayet, Şikayetvar.com sitesine giriliyor. Sitenin istatistiklerine göre son 1 yılda cep telefonu katagorisinde şikayet sayısı 14 bini geçmiş durumda. Samsung bu şikayetleri göz önünde bulundurmazsa müşterilerini bir hayli kızdırıcak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0