Samsung Artık Daha Az Telefon Üretecek

0
0
0
0
0
Samsung Artık Daha Az Telefon Üretecek
​Biliyorsunuz ki Samsung, kafasına estiğinde yeni bir akıllı telefon çıkarıyordu. Takipçilerimizin de bu durumla ilgili şakayla karışık eleştirileri oluyordu. Galiba Samsung Türkiye ekibi sesimizi duyurmuş olacak ki, Samsung’un bundan sonra daha az ve öz akıllı telefon üreteceği haberi geldi.
Biliyorsunuz ki Samsung, kafasına estiğinde yeni bir akıllı telefon çıkarıyordu. Takipçilerimizin de bu durumla ilgili şakayla karışık eleştirileri oluyordu. Galiba Samsung Türkiye ekibi sesimizi duyurmuş olacak ki, Samsung’un bundan sonra daha az ve öz akıllı telefon üreteceği haberi geldi.
 
Wall Street Journal’ın haberine göre, Samsung artık daha az telefon üretecek. Söylentilere göre Samsung, şu ana kıyasla %30 oranında daha az telefon modeli çıkaracak.


 
Samsung’un bu stratejiyi önümüzdeki yıldan itibaren uygulaması planlanıyor. Fakat bu yapılırken hangi modellerden feragat edileceğiyle ilgili kesinleşmiş bir bilgi yok. Ama tahminimizce, Galaxy ve Note serisinin üretimine kaldıkları yerden devam edecekler. (tamam biraz durulsunlar da, Galaxy ve Note serisine bulaşmasınlar)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0