• Anasayfa
  • Mobil
  • Kavisli Ekrana Sahip Samsung ATIV One 7 Satışa Çıktı

Kavisli Ekrana Sahip Samsung ATIV One 7 Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
CES 2015’te tanıtılan teknolojiler yavaş yavaş satışa sunulmaya başladı. Piyasanın devlerinden Samsung’un tanıttığı kavisli ekranlı bilgisayar farklı bir çizgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar için satışa çıkarıldı. 
CES 2015’te tanıtılan teknolojiler yavaş yavaş satışa sunulmaya başladı. Piyasanın devlerinden Samsung’un tanıttığı kavisli ekranlı bilgisayar farklı bir çizgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar için satışa çıkarıldı. 

Hepsi bir arada bilgisayar formatında meraklılarıyla buluşacak olan bilgisayar, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Taşınabilir özelliği ve kolay kurulumu ile dikkat çeken bilgisayarın bu özellikleri bakımından oldukça rağbet göreceği söyleniyor. Genel kullanıcı kitlesini hedef alan Samsung ATIV One 7’nin çok yüksek bir donanıma sahip olduğu söylenemez. Ayrıca oyuncuların bu bilgisayarlarda geliştirme ve özelleştirme yapamaması bu sektörden oldukça uzak kalacağının sinyallerini veriyor. Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 1 TB sabit disk, 27 inç boyutundaki ekran ve 178 derecelik görüş açısı cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan Samsung ATIV One 7’ye sahip olmak için 1300 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Unutmadan, hepsi bir arada bilgisayarın ülkemiz için satış fiyatı henüz bilinmiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0