• Anasayfa
  • Mobil
  • Avengers'ın Savaşına 360 Derece Video Deneyimi ile Katılın!

Avengers'ın Savaşına 360 Derece Video Deneyimi ile Katılın!

0
0
0
0
0
Marvel'la anlaşma yapan Samsung, anlaşılan 1 Mayıs'ta vizyona giren ve büyük bir gişe patlaması yapan Avengers'ın ekmeği epey bir yiyecek.
Samsung'la Marvel'ın büyük bir anlaşmaya imza attığını sizlere duyurmuştuk.

Bu anlaşmanın ilk meyvesi olarak Samsung, Avengers temalı Galaxy S6'ları satışa sunacağını açıklamıştı (detaylı bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz).

Ardından geçtiğimiz günlerde Avengers temalı bir Galaxy S6 ve Gear VR reklam filmi çeken Samsung, Lionel Messi, İsviçreli profesyonel yol bisikleti yarışçısı Fabian Cancellara, NFL (Amerikan Futbol Ligi) takımlarından Green Bay Packers'ın Running Back'i Eddie Lacy ve Hawaii'li ünlü sörfcü John John Florence gibi isimleri de bu reklam filminde oynatmıştı. İki part şeklinde sunulan reklam filmlerini izleyenleriniz hatırlayacaktır (izlemeyenler bu haberimizden ulaşabilirler), Gear VR ile sanal gerçeklik deneyimi yaşayan sporcularımız, kendilerini birer Avengers olarak videonun içinde bulmuştu.

Bu reklamların haberini yaptıktan sonra çoğunuzdan böyle bir olayın olup olmayacağı konusunda da pek çok soru gelmişti. İşte o soruların cevaplarını merak edenler için, artık daha fazla beklemeye gerek yok.

Samsung, Marvel ile anlaşmalarının sonucu olarak ''Battle for Avengers Tower (Avengers Kulesi için Savaş)'' adlı uygulamanın çok yakında 'Oculus Store'a geleceğini duyurdu. Galaxy S6 ile bağlantılı Gear VR'larda çalışacak uygulama, size Dünyanın En Güçlü Kahramanları'nın Ultron robotlarıyla Avengers kulesinde girdikleri savaşı, 360 derece deneyimiyle izleme olanağı sağlıyor. 

''Gear VR'ımız, Galaxy S6'mız yok ki izleyelim...'' diye sernenişte bulunduğunuzu duyar gibiyim. Dert etmeyin (bende de yok). Samsung bu durumdakileri de düşünmüş, onlar da mağdur olmasınlar diye, videoyu 360 derece izlenme özelliği ile YouTube'a da koymuş. Tabi YoTube'a koyulan video, Gear VR için geliştirilen uygulamanın çok kısa bir bölümü. Hatta demo'nun demo'su dersek yanlış olmaz.
 


Yine de Avengers üyelerinin arasında Ultron robotlayla yapılan savaşı 360 derece izlemek müthiş bir keyif vermekte (360 video deneyimi sadece Android cihazlarda ve Google Chrome'da bulunmakta).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0