• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung ve BlackBerry Ortaklığıyla Yeni Telefon Mu Geliyor?

Samsung ve BlackBerry Ortaklığıyla Yeni Telefon Mu Geliyor?

0
0
0
0
0
Samsung ve BlackBerry Ortaklığıyla Yeni Telefon Mu Geliyor?
Samsung ve BlackBerry ortak yapımı bir cihaz söylentileri ile gündeme gelen iki firma kullanıcıların ilgisini çekecek bir cihaz ile karşımıza çıkabilir.
BlackBerry tarafında son dönemlerde oldukça dillendirilen Android işletim sistemi kullanılacak BlackBerry telefonu hakkındaki detayları sizlere kısa bir süre önce buradan bahsetmiştik. Android ve iOS'in hegamonyasında yenik düşen taraf olarak görülen ve WP'deki çıkışı bir türlü kendisinde yakalayamayan BB'nin bu hamlesine dair kesinlik bulunmamakta.

Fakat bugün Eldar Murtazin adlı tekno blogger tarafından tekrar yenilenen bu muhabbete göre Samsung ve BlackBerry ortaklığında Android sistemine sahip bir telefon çıkacak ve bu telefonda BB servislerini kullanıyor olacak.
 

Buradan hareketle tekrar alevlenen BB cephesinden gelecek Android telefonu iddiaları tekrar güçlenmiş oldu. BlackBerry OS ile istediğini alamayan BB, çareyi Android'e geçerek bulabilir mi emin değiliz, fakat yılların BlackBerry firmasının bu arayışlara girmesi de biraz içimizi burktuğunu söylememiz gerekli.

Ancak bir diğer açıdan bakıldığında BB cihazlarının kareye yakın ekranı, QWERTY dahili klavyesine sahip bir cihazda Android deneyimi farklı bir açıdan güzel de olabilir. Ama Android işletim sistemine sahip olan telefon hakkında bir detay bulunmadığı için klasik BB dizaynının mı kullanılacağı yoksa komple dokunmatik bir cihazın mı bizlere tanıtılacağını ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0