Samsung'dan 4GB RAMli Tablet Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung'dan Chopin kod adına sahip 4GB RAM ile dikkat çeken bir tablet yolda.
Normalde mobil cihazlarımızı test etmek için var olan ama bir diğer yandan daha ortaya çıkmayan cihazların da test ediliyor olmasıyla bir nevi sızıntı kaynağı olan Geekbech'de bu sefer de yeni bir Samsung cihazı ortaya çıktı.

Bu Samsung cihazı bir tablet, fakat özellikleri ile fazlasıyla dikkat çekebilecek bir tablet olmasıyla şimdiden konuşulacaktır.Chopin-LTE kod adına sahip olan bu yeni tablet, LTE ekinden anlaşılacağı üzere sim-kart desteği de sunacak ve 4G ile çalışma özelliği bulunacak.

Bunun yanı sıra görselde görebileceğiniz gibi 14nm üretim teknolojisine sahip, 4 çekirdekli ve 2.24GHz hızındaki Intel Atom x5-Z8500 işlemcisine sahip olacak olan Samsung Chopin'in 4GB RAM'e sahip olacak olması ise asıl dikkat çeken detay. Ancak maalesef şimdilik başka detayı bulunmuyor.

Ancak bu üç özellikten anlayacağımız üzere sağlam diyebileceğimiz bir tablet geliyor şeklinde nitelendirme yapabiliriz. Çünkü tablet kısmında Samsung'dan çok güçlü özelliklere sahip olan pek tablet göremedik.

Android 5.1 Lollipop ile geleceği de görülen Samsung Chopin hakkında diğer detaylar ve görsel sızıntıları geldiğinde sizlere paylaşacağız.

Kaynak: Geekbench
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0