Samsung da Katlanabilir Ekrana Geçiyor

1
1
0
0
0
Samsung da Katlanabilir Ekrana Geçiyor
Geçtiğimiz günlerde Nokia'nın katlanabilir ekranlar üzerinde çalıştığını ve merakla beklediğimiz katlayıp cebimize atabileceğimiz tablet ekranları üretmeye çok yakın olduğunu paylaşmıştık. Sektör böyle olunca Samsung durur mu?

Geçtiğimiz günlerde Nokia'nın katlanabilir ekranlar üzerinde çalıştığını ve merakla beklediğimiz katlayıp cebimize atabileceğimiz tablet ekranları üretmeye çok yakın olduğunu paylaşmıştık.(aha burda) Sektör böyle olunca Samsung durur mu? (Yapıştırmış tokadı)

Samsung şu an prototipleri hazır olan ve 2015 yılınca piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir tabletlerinin duyurusunu yaptı. Kore'deki Duam'ın haberine göre üç farklı ekran panelinin bir araya gelemsi ile oluşan ve bu panellerin birbiri üzerine katlanması ile boyut değiştirebilen tabletler 8 ile 9 inç arasında bir boyutta olacak. (katlanınca ne kadar küçüldüğünü bilmiyoruz şu an)

Uzunca bir süredir, kıvrımlı, kıvrılabilir, katlanabilir ekranların haberini ve ekran teknolojilerindeki gelişmeleri paylaşıyoruz. Bakalım esnek ekran ile piyasada başı çeken Samsung ve LG'nin arkasından gidenler kimler olacak ve bu teknolojiyi bir adım daha ileri kim götürecek?

(Katlanabilir ekran güzel olur ama lan, kıvır sok cebine)

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0