• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Samsung'dan Batman Temalı Galaxy S7 Edge Geliyor!

​Samsung'dan Batman Temalı Galaxy S7 Edge Geliyor!

0
0
0
0
0
​Samsung'dan Batman Temalı Galaxy S7 Edge Geliyor!
Geçtiğimiz yıl Marvel ile yaptığı anlaşma sonucu Iron Man temalı Galaxy S6 Edge'i sunan Samsung, bu sene tercihini DC Comics ve Batman'den yana kullandı.
Yılın en iddialı telefonlarını (Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge) görücüye çıkaran Samsung, bu canavarları daha da canavar yapacak önemli işlere imza atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene amiral gemisi telefonu Galaxy S6 Edge için özel Iron Man temalı bir modeli görücüye çıkaran Samsung, mükemmel bir işe imza atmıştı. Özellikle telefonun kablosuz şarj platformunu, Iron Man'in göğsündeki Arc Reaktörü şeklinde yapmaları bize derin bir iç çektirmişti.
 

Şimdi ise Samsung, bu sefer DC Comics ile işbirliği yaparak Galaxy S7 Edge için Batman temalı telefonunu görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Batman temalı TouchWiz arayüz, özel simgeler, duvar kağıtları vb birçok şey barındıracak olan telefon, sınırlı sayıda üretilecek.

Bu arada temada kullanılacak Batman'in Injustice: Gods Among Us serisindeki Batman olacağını da hatırlatalım. Telefonun ne zaman çıkacağı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0