• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan 30 Bin $ Değerinde Geleceğin Köpek Kulübeleri

Samsung'dan 30 Bin $ Değerinde Geleceğin Köpek Kulübeleri

1
0
0
0
0
Dünyanın en büyük köpek şovu olan ''Crufts Dog Show'' ile sponsorluk anlaşması yapan Samsung, köpekler için geleceğin köpek kulübelerini tasarladı ve satışa sundu.
Samsung akıllı telefonlardan bir süreliğine uzaklaşıp, içinde koşu bandı, havuzu, tableti olan fantastik bir köpek kulübesi tasarladı. 

Kediler için tabletlerde yada akıllı telefonlarda bir sürü uygulama bulunmakta. Dünyanın en büyük köpek şovu olan ''Crufts Dog Show'' da bu duruma içerlenmiş olmalı ki, şuan Galaxy S6 ve S6 Edge ile tüm dikkatleri üzerine çeken Samsung'la bir sponsorluk anlaşmasına girmiş. Ortaya da mükemmel bir köpek kulübesi olan ''Samsung Dream Doghouse'' çıkmış.Projenin yöneticisi Brian Dowling'e göre bu proje ''geleceğin köpek kulübeleri'' projesi. Kulübe iki odacıktan oluşmakta. İçinde bir sürü yumuşak yastık, suni çim ile tasarlanmış koşu bandı, otomatik mama ve su sistemi gibi şeyler bulunduran kulübede bir adet de Samsung Tab S bulunmakta.Köpeğiniz için bir nevi TV görevi gören tablete, köpeğinizin dikkatini çekecek filmler, videolar da yükleyebilirsiniz.

Şuan için sadece İngiltere'de satışa sunulan kulübelerin fiyatları 30,475 dolar.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0