Samsung'dan Hem Telefon, Hem Tablet Hem de Akıllı Saat Olabilen Mobil Cihaz Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung, almış olduğu ilginç patent ile 3'ü 1 arada bir telefon çıkartabilir.
Günümüzde büyüyen ekranlı telefonlar sayesinde özellikle Samsung'un Galaxy Note serisi gibi telefonlarda hem telefon hem tablet gibi kullanabileceğimiz 2'si 1 arada telefonlar mevcut. Fakat Samsung bu durumu bir adım daha ileri taşımak istiyor.

Almış olduğu ilginç ve yenilikçi patente göre bundan yıllar sonra hem akıllı saat, hem telefon hem de tablet olabilecek 3ü 1 arada telefonlar gelebilecek gibi görünüyor.Böylesine bir teknolojinin olmasında daha yılların olduğunu düşünüyor olsak da Samsung şimdiden aldığı patentler ile çalışmalara başladığının sinyalini veriyor. Yani cebimiz yerine kolumuza takacağımız, gerektiğinde tablet olarak kullanabileceğimiz oldukça ilginç bir cep telefonuna sahip olma ihtimalimiz ciddi oranda var diyebiliriz.

Tamamen katlanabilir bir ekrandan oluşacak bu 3ü 1 arada mobil cihazda kıvrıldığında akıllı saat, hafif eğim ile kullanıldığında akıllı telefon ve düz tutulduğunda ise tablet olacak olan cihazı bakalım bundan kaç yıl sonra göreceğiz. Merakla bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0