• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Samsung'dan Şaheser: Karşınızda Batman Temalı Galaxy S7 Edge!

​Samsung'dan Şaheser: Karşınızda Batman Temalı Galaxy S7 Edge!

2
1
0
0
0
​Samsung'dan Şaheser: Karşınızda Batman Temalı Galaxy S7 Edge!
Yılın en sağlam telefonlarından biri olan Galaxy S7 Edge'e Batman dokunuşu eklenirse nasıl olur? Samsung'dan mükemmel bir Galaxy S7 Edge cihazı geldi.
Geçtiğimiz yıl Samsung, amiral gemisi telefonu Galaxy S6 Edge için Marvel ile bir anlaşma yapmış ve karşımıza mükemmel tasarımı ile 'Galaxy S6 Edge Iron Man Edition'ı çıkarmıştı.

Bu yıl ise Samsung'un amiral gemisi cihazı için süper kahraman tercihi DC Comics cephesinden oldu. Dün sizlere bu haberimizde de bildirdiğimiz gibi Batman temalı Galaxy S7 Edge, Samsung Mobile'ın resmi Twitter hesabında bir görsel ile ortaya çıkmıştı

Şimdi ise en az Iron Man Edition'da olduğu kadar efsane tasarıma sahip Galaxy S7 Edge Batman Edition cihazının kutu açılış videosu, yine Samsung Mobile tarafından paylaşıldı. 'Bir telefon nasıl ateş eder?' sorusunun adeta cevabı olan bu cihazın videosu ile sizleri baş başa bırakalım.
 
Geçtiğimiz sene Samsung, Iron Man temalı modelinde kablosuz şarj platformunu Iron Man'in sembolü olan Arc Reaktörü şeklinde yapmıştı. Aslında bu versiyonda da 'Batsignal' tarzında bir kablosuz şarj platformu bekledik -ki bence efsane olurdu- fakat Samsung, bu sefer tercihini  Gear VR'dan yana kullanmış.

Batman temalı Galaxy S7 Edge'in fiyat bilgisi ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz belli değil. Telefon Haziran ayının ortalarında satışa sunulacak.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0