• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, İşitme Engelliler İçin 'Duyan Eller' Projesini Kullanıma Açtı

Samsung, İşitme Engelliler İçin 'Duyan Eller' Projesini Kullanıma Açtı

1
0
0
0
0
Samsung, İşitme Engelliler İçin 'Duyan Eller' Projesini Kullanıma Açtı
Samsung Electronics Türkiye, işitme engelliler için özel görüntülü çağrı merkezi olan Samsung Duyan Eller’i kullanıma açtı.
Samsung Electronics Türkiye, işitme engelliler için özel görüntülü çağrı merkezi olan Samsung Duyan Eller’i kullanıma açtı. İşitme engelli vatandaşlarımız www.samsungduyaneller.com adresi üzerinden ulaşabilecekleri çağrı merkezinde, işaret dili bilen uzmanlar ile görüntülü görüşme yapabilecekler. İşitme engelliler, Chrome ile uyumlu olan bu özelliği ana sayfada direkt olarak karşılarına çıkan ‘başlat’ yazısına tıklayarak kullanabiliyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, müşterilerinin hayat kalitesini arttıracak ürün ve çözümler geliştirmeye çalıştıklarını söyleyerek, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarıyla insanlara ve toplumlara fayda sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Ürettikleri yenilikleri toplumun her kesimine ulaştırmayı istediklerini söyleyen Joung, işitme engelli vatandaşlarımız için “Samsung Duyan Eller”i kullanıma sunduklarını açıkladı. 

Joung, ilerleyen zamanlarda işitme engelli kullanıcılara farklı alanlarda hizmet sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.
 
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0