• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Yeni Modelleri A3 ve A5 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Samsung'un Yeni Modelleri A3 ve A5 Türkiye'de Satışa Sunuldu

0
0
0
0
0
Samsung bu zamana kadar tanıttığı en ince akıllı telefonların ülkemize giriş yaptığını duyurdu. Galaxy A3, A5 ve A7 adını taşıyan modeller, Galaxy Alpha’nın temel yapısına benzer bazı özellikleri üzerinde taşıyor.
Samsung bu zamana kadar tanıttığı en ince akıllı telefonların ülkemize giriş yaptığını duyurdu. Galaxy A3, A5 ve A7 adını taşıyan modeller, Galaxy Alpha’nın temel yapısına benzer bazı özellikleri üzerinde taşıyor.

Piyasaya girmesiyle birlikte büyük dikkat çeken modellerden Galaxy A3 ve Galaxy A5 bugün satışa sunuldu. Galaxy A7’nin ise kısa bir zaman içerisinde satışa sunulacağı belirtildi. Samsung Electronics Türkiye Mobil Pazarlama İletişimi Müdürü Şule Bülbülkaya ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Samsung Electronics olarak, farklı tüketici gruplarına hitap eden ve sosyal trendleri önceden tahmin ederek, bir adım önde olan cihazlar geliştiriyoruz. Galaxy A Serisi titizlikle üretilmiş metal gövdesi, ince tasarımı, üstün özelliklere sahip donanımı ve mümkün olabilecek en iyi sosyal medya deneyimini sunan özellikleri ile Galaxy deneyimini trend odaklı tüketicilerimiz için daha erişilebilir kılıyor”.Gelen haberlere göre Galaxy A3 ve Galaxy A5’in tavsiye edilen fiyatları 1100 ve 1500 TL olarak belirlenmiş. Fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmayan Galaxy A7 ise beyaz, siyah ve altın renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak. Tamamen metal bir tasarıma sahip olan modeller, 6.9 mm, 6.7 mm ve 6.3 mm incelikleriyle şirketin bugüne kadar piyasaya çıkardığı en ince akıllı telefon özelliğine sahipler. Geniş Açılı Selfie, Auto Selfie, Animasyonlu GIF, Güzel Yüz Özellikleri ve Arka Kamera Selfie’si gibi farklı fotoğraf çekme özellikleri bulanan çihazlarda 5 megapiksellik gelişmiş bir ön kamera bulunuyor. Super AMOLED ekran ve Adaptive Display teknolojisine sahip olan cihazlar, parlak güneş ışığı altında bile çok daha iyi görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Ayrıca bütün modellerde Quad Core 1.2 GHz işlemci yer alıyor. Kullanıcıların bulunduğu ortama uyum sağlayan ayarlanabilir ses gibi dikkat çeken özellikleri bulanan modellere ilginin yoğun olacağı tahmin ediliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0