• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy A5’e Odaklanmak İçin Alpha Üretimini Sonlandırıyor

Samsung, Galaxy A5’e Odaklanmak İçin Alpha Üretimini Sonlandırıyor

0
0
0
0
0
Samsung, Galaxy A5’e Odaklanmak İçin Alpha Üretimini Sonlandırıyor
​Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Samsung artık daha az ve öz telefon çıkartıp, “farklı model çöplüğü” imajından kurtulmak istiyordu. Fakat “pardon kuzenime yazacaktım, size gitmiş” gibi bir durum olmuş olacak ki bu konuşmanın üzerine farklı modeller çıkartmaya devam etmişti.
Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Samsung artık daha az ve öz telefon çıkartıp, “farklı model çöplüğü” imajından kurtulmak istiyordu. Fakat “pardon kuzenime yazacaktım, size gitmiş” gibi bir durum olmuş olacak ki bu konuşmanın üzerine farklı modeller çıkartmaya devam etmişti.

Tasarım olarak gayet hoş olan ve fena satış rakamlarının olmadığı Galaxy Alpha’nın, Samsung’un orta seviye telefonu olan Galaxy A5’e odaklanmak amacıyla üretimine son verilecek. 

ET News’in haberine göre Samsung, şirketin mobil ayağını tekrar eski günlerine kavuşturmak amacıyla Galaxy Alpha’nın üretimine son verecek, bu modelin tasarımı baz alınarak hazırlanan Galaxy A5’e yoğunlaşacak. Samsung, Galaxy A5’in satışına 2015 yılının Ocak ya da Şubat ayından itibaren başlayacak. Galaxy Alpha’nın üretiminin ise stokta bulunan materyallerin bitmesiyle birlikte sonlandırılacağı söyleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0