• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy A5'in Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A5'in Görüntüleri Sızdırıldı

1
0
0
0
0
​Geçtiğimiz ay çıkarılan Galaxy Alpha’dan sonra A serisine devam edeceğe benzeyen Samsung’un orta segment yeni telefonu olan Galaxy A5’in fotoğrafları ve teknik detayları sızdırıldı.
Geçtiğimiz ay çıkarılan Galaxy Alpha’dan sonra A serisine devam edeceğe benzeyen Samsung’un orta segment yeni telefonu olan Galaxy A5’in fotoğrafları ve teknik detayları sızdırıldı.
 
Sammobile’in ele geçirdiği telefonun fotoğraflarına baktığımızda, Samsung’un klasik tasarımının kullanıldığı görülüyor. Galaxy Alpha’da kullanılan metal çerçeve ve plastikten kurtulacağının sinyallerini veren Samsung, Galaxy A5’te daha serbest çalışmış. Sammobile’ın haberine göre telefonun kasası ne plasik ne de metal. Telefon elle tutulduğunda metal soğukluğunu hissettiren ama metal olmayan bir maddeyle kaplanmış.
 
Cihazın özelliklerine baktığımızda 5 inçlik HD Super AMOLED ekrana, 13 megapiksellik kameraya, Snapdragon 400 işlemciye, 2330 mAh pil ve 16 GB dahili hafızaya sahip. Ayrıca microSD kart yuvasına da sahip. Galaxy A5’in fiyatıyla ilgili henüz net bir bilgi yok.

 1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0