Samsung Galaxy A5 ve A3 Metal Gövdeyle Geliyor

1
0
0
0
0
Samsung Galaxy A5 ve A3 Metal Gövdeyle Geliyor
Geçtiğimiz haftalarda Samsung'un alüminyum kasalı olduğu iddia edilen iki yeni modelinin görselleri internete düştü. A3 ve A5 isimleriyle sızan modellerin görselleri Meksika'dan bir websitesi tarafından yayıldı. Twitter üzerinden gerçekleşen bu yayılma ile metal kasalı olduğu belirlenen iki modeli yanyana görme fırsatı bulmuş olduk.
Geçtiğimiz haftalarda Samsung'un alüminyum kasalı olduğu iddia edilen iki yeni modelinin görselleri internete düştü. A3 ve A5 isimleriyle sızan modellerin görselleri Meksika'dan bir websitesi tarafından yayıldı. Twitter üzerinden gerçekleşen bu yayılma ile metal kasalı olduğu belirlenen iki modeli yanyana görme fırsatı bulmuş olduk.

Bu modellerin özelliklerine bakacak olursak; A5 modelinin arka kapağınn çıktığını söyleyebiliriz. Nano-sim kullanan telefonda, Android Kit-Kat 4.4.4 işletim sistemi bulunuyor. 5 inç boyutunda Super Amoled  ekranı bulunan A5'in 13 megapiksel arka, 5  megapiksel ön kamerası mevcut. Snapdragon 400 işlemci, 2 GB RAM ve 16 GB'lık depolama alanıyla gelen A5'e isterseniz microSD hafıza kartı da takabiliyorsunuz.

Diğer model A3'e baktığımız zaman, tasarımının Galaxy Alpha'dan esinlenildiğini söyleyebiliriz. Metal çerçeveyle gelen A3, özellik ve fiyat olarak A5'ten bir tık düşük diyebiliriz. 8 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kamerası bulunan telefonun 1 GB RAM'i bulunuyor. 8 GB hafızası olan A3'ün de microSD kart ile hafızasını arttırabiliyoruz. 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0