• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy A7'nin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A7'nin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
​Artık daha az ama öz akıllı telefon çıkaracağını açıklayan Samsung, (ben inanmamıştım zaten) A3 ve A5 modellerinden sonra şimdi de A7’yi çıkarmak üzere. Üstelik telefonun teknik özellikleri hemen hemen belli olmuş durumda.
Artık daha az ama öz akıllı telefon çıkaracağını açıklayan Samsung, (ben inanmamıştım zaten) A3 ve A5 modellerinden sonra şimdi de A7’yi çıkarmak üzere. Üstelik telefonun teknik özellikleri hemen hemen belli olmuş durumda.

SamMobile’ın haberine göre A7’nin teknik özellikleri hiçte küçümsenmeyecek cinsten. 5.5 inçlik Full HD ekran, 2 GB RAM, 8 çekirdekli Exynos 5433 işlemci, 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olan A7’nin bataryası ise 2600mAh. Boyutlarının 150 x 75 x 6.3 mm çapında olacağı söylenen cihazın, Samsung ailesinin en ince akıllı telefonu olacağı söyleniyor.

Samsung’un çıkardığı A serisindeki tüm akıllı telefonlar metal gövdeye sahipti. Bu yüzden A7’nin de metal gövdeyle gelme ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.Tasarımıyla daha çok genç kitleye hitap etmek isteyen Samsung’un, cihazın çıkışı ve fiyatıyla ilgili bir açıklaması şimdilik yok. (yakın bir zamanda kokusu çıkar elbet, biz de anında sizlerle paylaşırız)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0