• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Bu Zamana Kadar ki En İnce Telefonu: Galaxy A7

Samsung’un Bu Zamana Kadar ki En İnce Telefonu: Galaxy A7

1
0
0
0
0
Samsung’un Bu Zamana Kadar ki En İnce Telefonu: Galaxy A7
​Samsung’un A serisi yeni telefonları A5 ve A7 hakkında çıkan haberlerin ardından Galaxy A7 resmen doğrulanmış oldu. 6.3 mm kalınlığındaki telefon, Samsung’un bu zamana kadar çıkarmış olduğu en ince telefon olma özelliğine sahip.
Samsung’un A serisi yeni telefonları A5 ve A7 hakkında çıkan haberlerin ardından Galaxy A7 resmen doğrulanmış oldu. 6.3 mm kalınlığındaki telefon, Samsung’un bu zamana kadar çıkarmış olduğu en ince telefon olma özelliğine sahip.

Samsung tarafından daha önce yapılan açıklamalarda, A serisi telefonların daha çok genç kitleye hitap edeceği söylenmişti. Sistem özelliklerine baktığımızda hiçte kötü olmadığını söyleyebiliriz.

Tek ve çift SIM kart olmak üzere iki farklı model olarak piyasaya sürülecek Galaxy A7, 32 bit Exynos 5430 çipsetiyle birlikte gelecek. Çift SIM kartlı olan modelinde ise 64 bit Snapdragon 615 SoC çipseti bulunacak.

İki versiyonda bulunan ortak özelliklere baktığımızda 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 5.5 inçlik HD Super AMOLED ekran, 2600mAh kapasiteli batarya, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera bulunuyor. Tasarımsal olarak da iki versiyon arasında bir fark bulunmuyor. İlk olarak Samsung’un merkezi olan Güney Kore’de satışa sunulacak olan A7, ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulacak. Fakat bununla ilgili tarih ve cihazın hangi etiket fiyatıyla satılacağıyla ilgili bilgiler henüz netlik kazanmadı. Samsung "en ince telefonumuz" olarak tanıttığı Galaxy A7'nin Sony'in en ince televizyonundan 1.4 mm daha kalın olması biraz ironik geldi bana.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0