• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy A7'nin Sistem Özellikleri Onaylandı

Samsung Galaxy A7'nin Sistem Özellikleri Onaylandı

0
0
0
0
0
​Samsung’un tek parça metal gövdeli A3 ve A5’i tanıtmasından sonra şimdi herkes, iPhone 6’ya benzerliğiyle dikkat çeken Galaxy A7’yi beklemeye başladı. Cihazın sistem özellikleriyle ilgili birçok haber yapmıştık, GFXBench kriter testiyle birlikte tüm özellikleri ortaya çıkmış oldu.
Samsung’un tek parça metal gövdeli A3 ve A5’i tanıtmasından sonra şimdi herkes, iPhone 6’ya benzerliğiyle dikkat çeken Galaxy A7’yi beklemeye başladı. Cihazın sistem özellikleriyle ilgili birçok haber yapmıştık, GFXBench kriter testiyle birlikte tüm özellikleri ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Alpha’nın devamı gibi görünen yapısıyla Galaxy A7, 5.5 inç büyüklüğündeki HD çözünürlüklü ekranla birlikte gelecek. Orta düzey olduğunu gözlemdiğimiz telefonun işlemcisi 64-bit dört çekirdekli Snapdragon 410 olacak. A7’nin bellek kısmına baktığımızda ise 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama bulunuyor. Ayrıca hafızası, microSD kartla birlikte 128 GB’a kadar arttırılabilir.

Cihazın Android 5.0 L ile geleceği söyleniyordu, fakat aşağıdaki görselde 4.4.4 KitKat ile geleceğini görüyoruz. Kamerasına baktığımızda arka kamerasının 12 MP, ön kamerasının 5 MP olduğunu görüyoruz. Son olarak cihaza NFC sistemi de eklenmiş.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0