• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un En İnce Telefonu Galaxy A8 Tanıtıldı

Samsung'un En İnce Telefonu Galaxy A8 Tanıtıldı

2
0
0
0
0
Samsung'un orta seviye kaliteli telefonları olan Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A8, Samsung'un en ince telefonu olarak tanıtıldı.
Samsung'un ana serisi olan Galaxy, birçok harf kodlarına ayrılır. Galaxy S serisi başta olmak üzere Galaxy Note serisi de dikkat çeken en önemlileri olarak göze çarpmakta. Fakat Samsung'un özellikle orta seviye olarak çıkardığı fakat hem tasarım hem kalite açısından üst seviye, yani premium gibi duran Galaxy A serisi de oldukça ilgi görmekte. Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7'nin ardından yeni eklenecek olan kardeşi Galaxy A8 tanıtıldı.

Sizlere dün bu haberimiz'den aktardığımız yeni telefon Samsung'un en ince telefonu olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda dünyanın en ince telefonlarından biri haline gelen Samsung Galaxy A8 tamı tamına 5.9mm bir inceliğe sahip.151 gram ağırlığa sahip olan Galaxy A8'in teknik özelliklerine geçecek olursak eğer 5.7 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekranı bu telefonu phablet dediğimiz telefon-tablet arasında bir konuma koyuyor. 8 çekirdekli Snapdragon 615'ten gücünü alacak olan bu telefonda 2GB RAM ile beraber 16GB ve 32GB depolama seçenekleri sunuluyor. Tabii MicroSD kart desteği de sağladığını belirtmiş olalım.Kendi rakiplerine göre en iyi yanı olacak olan 16MP çözünürlüğündeki ISOCELL kamerası ve f/1.9 açıklığı ile 5MP çözünürlüğüne sahip ön kamerası Galaxy S6'da kullanılan bire bir aynı kamera olması ile belki de sınıfının en iyi kameralı orta seviye telefonu olmaya aday olarak karşımıza çıkıyor. Android 5.1.1 ile gelen TouchWiz arayüzünün yanı sıra tüm bu sistemi 3050mAh batarya ile günü kurtarmaya çalışacak. Ayrıca parmak izi sensörü de barındıran telefon sizin cihazınızın güvenliğini de bir üst seviyeye taşıyor.Şu anda fiyat bilgisi bulunmuyor olsa da dün bahsettiğimiz buradaki haberimize göre telefon 500 Dolar gibi bir fiyatla satışa çıkabilir. Bunu da ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0